Intencje mszalne 29. Niedziela zwykła: 16 – 23 października 2016 r.

Sobota
15 października

 

Św. Teresy od Jezusa

 

Ef 1,15-23;

Łk 12,8-12

8.00+Wioletta Wiśniewska – od rodzin: Kujawów, Kapelińskich i Czyścieckich
17.00Msza św. ślubna
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (15)
18.00+ Teresa Roszak – z okazji imienin oraz + Jan Roszak – w kolejną rocznicę śmierci – od rodziny
18.00+ Stanisława, Franciszek Gałgańscy oraz + Joanna i Leonard Kaszuba
18.00+ Teresa i rodzice z obojga stron
Niedziela

16 października

 

29. Niedziela Zwykła

 

Wj 17,8-13;

2 Tm 3,14-4,2;

Łk 18,1-8

8.00+ Władysław Małek
9.30+ Jadwiga i Stanisław Orzechowscy
9.30+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (16)
11.00+ Florentyna Pańka – 8. rocznica śmierci –  i zmarli z rodziny – od córek z rodzinami
12.30W intencji małżeństw obchodzących w tym roku 25. rocznicę ślubu
16.00+ Jadwiga Sobczak
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Maria Spychalska-Błaszak – od kuzynów Marka i Andrzeja Stręk
Poniedziałek

17 października

Św. Ignacego Antiocheńskiego

Ef 2,1-10;

Łk 12,13-21

8.00+ Regina Chrzanowska – od teściowej Janiny
17.00+ Leon Stec – od córki z rodziną
17.00+ Jan Krzemionka – od rodziny Lewandowskich z Wyszyny
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (17)
18.00+ Stanisława Wiśniewska – od wnuka Bartosza z rodziną
Wtorek

18 października

 

Św. Łukasza Ewangelisty

 

2 Tm 4,9-17a;

Łk 10,1-9

8.00+ Alina Michalska-Klimczak – od męża Wojciecha
17.00+ Jadwiga Kucnerowicz – od Małgorzaty Dobieszewskiej z rodziną
17.00Z podziękowaniem Panu Bogu za dar życia i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo z okazji 80. rocznicy urodzin Urszuli
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (18)
18.00+ Eleonora, Franciszek Wiecankowscy i Halina Franckiewicz
Środa

19 października

 

Bł. Jerzego Popiełuszki

 

Ef 3,2-12;

Łk 12,39-48

8.00+ Józefa i Teofil  oraz zmarli z rodziny Różalskich
17.00+ Czesław Wroniecki – 1. rocznica śmierci – od żony i syna
17.00+ Czesława, Jan, Stefania, Bogdan, Stanisława, Zygmunt i Halina Zagozda
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (19)
18.00+ Łucjan Przybysz – 4. rocznica śmierci; + Genowefa Sadkiewicz – 1. rocznica śmierci i zmarli z rodziny Przybysz i Sadkiewicz
Czwartek

20 października

 

Św. Jana Kantego

 

Ef 3,14-21;

Łk 12,49-53

8.00+ Elżbieta Szargan – od syna z rodziną
17.00+ Henryk Wójcik – od Teresy Wachowiak z rodziną
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Urszuli
18.00+ Irena Micek i zmarli z rodziny
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (20)
Piątek

21 października

 

Bł. Jakuba Strzemię

 

Ef 4,1-6;

Łk 12,54-59

8.00+ Edward Żuliński oraz Paulina i Stanisław Michalczukowie i zmarli z rodziny
17.00+ Urszula Kosmalska – od rodziny Hoffmanów i Jabłońskich
17.00+ Leon Stec – od syna z żoną
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Józef Trando – 12. rocznica śmierci – od córek z rodzinami
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (21)
Sobota

22 października

 

Św. Jana Pawła II

 

Ef 4,7-16;

Łk 13,1-9

8.00+ Wioletta Wiśniewska – od rodziny Piaseckich
17.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Iwony i Zbigniewa z okazji 25. rocznicy ślubu
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00O błogosławieństwo Boże, zdrowie i udaną operację da Haliny
18.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aliny i Andrzeja Taczała z okazji 45. rocznicy ślubu
18.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (22)
18.00+ Łucjan Karski – od Marii i Janusza Pankowskich z Janikowa
Niedziela

23 października

 

30. Niedziela Zwykła

 

Syr 35,12-14.16-18;

2 Tm 4,6-9.16-18;

Łk 18,9-14

8.00+ Józef Grum – Msza św. Gregoriańska (23)
9.30+ Irena i Tadeusz Sakowie – od syna z rodziną
9.30+ Tomasz Błażejewski – 17. rocznica śmierci – od rodziców
11.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Dominika z okazji 18. rocznicy urodzin
12.30+ Irena Kuźmińska – od syna z rodziną
16.00+ Stefania i Józef Paradowscy i zmarli z rodziny Paradowskich
17.30Nabożeństwo Różańcowe
18.00+ Henryka, Józef, Adam, Janusz Osińscy