11. Niedziela Zwykła – 14. czerwca 2020 r
  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godzinie 17.30 a w niedziele o godzinie 16.30.
  2. W czasie Oktawy Bożego Ciała nie będzie procesji na zewnątrz kościoła – uczcijmy Chrystusa Eucharystycznego biorąc udział w nabożeństwach czerwcowych. Przypominamy także, że codziennie od 7.30 do 17.00 w kaplicy jest możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. O godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Podobnie na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy w czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała oraz w piątek w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny. W piątek z okazji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W czwartek i w piątek – inaczej jak było w poprzednie lata – jest Msza św. o godzinie 17.00 i 18.00. Podobnie w lipcu i w sierpniu w dni powszednie od poniedziałku do piątku po południu nie zawieszamy Mszy św. o godzinie 17.00; tak więc po południu będą Msze św. o godzinie 17.00 i 18.00.
  5. W środę 17 czerwca wspominamy Św. Brata Alberta Chmielowskiego, którego relikwie znajdują się w naszej kaplicy. Jest to święto patronalne naszego Parafialnego Zespołu Caritas. O godzinie 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji Wolontariuszy naszego Parafialnego Zespołu Caritas oraz osób i instytucji wspierających dzieło pomocy charytatywnej naszej parafii. Serdecznie zapraszamy!
  6. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych.
  7. W dzisiejszą niedzielę, drugą miesiąca, ofiary z tacy przeznaczamy na inwestycje parafialne. Za dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  8. Zapraszamy rodziców dzieci przedszkolnych do zapoznania się z ofertą naszego Parafialnego Przedszkola „Duszek”. Informacje można uzyskać oraz można zapisać dziecko do przedszkola od poniedziałku do piątku do godziny 15.00 w Przedszkolu (wejście od ulicy ks. Ziarniaka).
  9. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Mariana Chudzińskiego, Józefa Ropinskiego oraz Józefa Rzeczkowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!